Mona

AMBER FLYING ANGEL (MONA).

monciks

Ciltsraksts

BOXADAN NEVER ENDING STORM

2006.01.22

brindle

WAITING ON A SUNNY DAY SCH&NCH&DKCH&NORDCH

TIGADAYS TONIGHT’S THE NIGHT

INTCH&NORDCH

TOUCH THE SUN

BOXADAN LET “EM TALK DKCH&SCH&NORV96&USACH&KBHV98&FINCH&NCH NORDCH&VV98&KBHV 99

BOXADAN DOUBLE TROUBLE

DKCH&SCH

BOXADAN BEAUTIFUL DREAMER

LV&LTU&EST&BALT&RUS&BLR CH 2x RCACIB 2xCACIB

HIZER SPARKLING VINE VENDI

2003.07.22

krema m/m

INT&MULT CH ESTW’99 LVW’99 ’01

OLAF DU MENUEL GALOPIN

INT&NORD&DK&S&H CH

EL KHYRIAS ZCOOP OF THE YEAR

INT&F&DK&LUX&SWI CH

GLORIEUSE INTRIGUE DU MENUEL GALOPIN

LV&LTU&BLR&RUS CH

AMARIKA PATRI ELORAK

CAC

CHANDHARAS TEEKAY DAVINDAR

ICEBREAKER PATRI

Izstāžu rezultāti

Datums Izstades vieta Eksperts Novertejums
11.12.2010 LV Liepāja CAC L.Utke-Ramsing DK exc.1,BF-1,BOB,BIG-4
10.10.2010 PL Legionowo CAC G.Ehrenreich AT AT exc.1,CWC,BF-2
16.01.2010 Ventspils CAC Rita Kadike-Skadina Latvija atkl.kl.1/1/2 CQ
5.12.2009 Liepaja CAC R.Reyniers Belgija atkl.kl.1
3.10.2009 Riga Spec. Goran BODEGARD Zviedrija atkl.kl.1/1/2, CQ
29.08.2010 PL Bialystok CACIB P.Muntean ROM exc.1,CWC,BF-1,BOS,CACIB
01.08.2010 LV Rīga Spec. J.L.Grūnheid FR exc.1,CQ,BF-2
13.06.2010 LV Ozolnieki CACIB D.Dryburgh AU exc.1,CQ,BF-2,CACIB
12.06.2010 LV Ozolnieki CACIB J.Kruus EST exc.1CQ,,BF-2,RCACIB
15.05.2010 RUS Kaļiņingrada CACIB J.Gavrilova RUS exc.1,CAC,BF-1,RKF CH,BOB
03.05.2010 PL Bydgoszcz CAC Z.Jakubowski PL exc. 2
19.09.2009 Panevezys, Lietuva CAC O. Kozhevnjikova Baltkrievija cemp.kl.1/1/1,N,CAC,BOB,BIG-1
29-30.08.2009 BIALYSTOK,Polija CACIB Lavente Miklos Ungarija atkl.kl.1/2/3
15.08.2009 Vaimela,Igaunija CAC Brigita Vitolina Latvija atkl.kl. 1/1/1,CAC,BOB,BIG-4
08-09.08.2009 SOPOT,Polija CACIB Peter Harsanyi Ungarija atkl.kl.1/1/3, CWC
27.06.2009 Igaunija CACIB Barbara Ruth Smith ASV starpklase 1/2/4
20.06.2009 Baltkrievija CAC S.Radjuk Baltkrievija starp.kl.1/1/1 CAC BOO
14.06.2009 Riga CACIB Griffa A Italija starpklase 1/2/3 CQ
13.06.2009 Riga CACIB Japping G Niderlande starpklase 1/1/1CQ CAC CACIB BOO
21.12.2008 Riga specializeta R.Brandt Danija starp.kl.1/1/2 CQ
16.11.2008 Riga CACIB E.Engh Norvegija junioru kl.1/1/3 PP
19.10.08 Riga Specializeta R.Tromp-Pruijn Niderlande jun.kl.1/1/1 PP BOB JUN BIS-1 BIS-4
06.09.2008 Ventspils CAC Tina Permo Zviedrija 1
23.08.2008 Igaunija CAC E.Lurich Igaunija jun.kl.1/1/1 EST J CAC BOO
27.07.2008 Marupe CAC Zlatko Kraljic Horvatija jun.kl.1,PP,JCAC,lab.kuce 2
26.07.2008 Marupe CAC Zafra Sirik Izraela junioru kl.teicami 2 PP
19.07.2008 Riga Specializeta Marie Christine Delabelle Belgija jun.kl.teicami 3, PP
13.07.2008 Zviedrija Specializeta Amerika jun.kl.2
12.07.2008 Zviedrija Specializeta Peru jun.kl.2
15.06.2008 Ozolnieki CACIB Veiga Gabriela Portugale jun.kl.1.teic.PP.J CAC
14.06.2008 Ozolnieki CACIB Rita Kadike-Skadina Latvija jun.kl.1teic.PP,JCAC,kv.”Crufts”
01.06.2008 Tallina CACIB N,.Karlsdotter Zviedrija junioru kl.teicami 3
25.05.2008 Lietuva CAC K.Butrimova Lietuva Teicami,JCAC,JN,lab.kuce2
06.04.2008 Minska CACIB N.Nekrosiene Lietuva kucenu kl.1teicami Liela Ceriba
05.04.2008 Minska CACIB Kislakovs Baltkrievija kucenu kl.1teicami Liela Ceriba
15.03.2008 Riga CACIB Reicher Dubravka Horvatija 1TeicamiPP,lab.kucens 2
03.02.2008 Riga Skirnes George Kostapoulos Griekija 1teicamiPP,lab.kucens 1,kucenu BIS 4
09.12.2007 Riga Skirnes Knut Blutecher. Norvegija Teicami PP 2
16.01.2010 Ventspils CAC Rita Kadike-Skadina Latvija atkl.kl.1/1/2 CQ
5.12.2009 Liepaja CAC R.Reyniers Belgija atkl.kl.1
3.10.2009 Riga Spec. Goran BODEGARD Zviedrija atkl.kl.1/1/2, CQ
19.09.2009 Panevezys, Lietuva CAC O. Kozhevnjikova Baltkrievija cemp.kl.1/1/1,N,CAC,BOB,BIG-1
29-30.08.2009 BIALYSTOK,Polija CACIB Lavente Miklos Ungarija atkl.kl.1/2/3
15.08.2009 Vaimela,Igaunija CAC Brigita Vitolina Latvija atkl.kl. 1/1/1,CAC,BOB,BIG-4
08-09.08.2009 SOPOT,Polija CACIB Peter Harsanyi Ungarija atkl.kl.1/1/3, CWC
27.06.2009 Igaunija CACIB Barbara Ruth Smith ASV starpklase 1/2/4
20.06.2009 Baltkrievija CAC S.Radjuk Baltkrievija starp.kl.1/1/1 CAC BOO
LKF FCI