Audzētava

‘’VENDIMAR ‘’

Mūsu kinoloģiskais stāžs ir no 1977.g. Līdzās mums vienmēr ir bijuši dažādu šķirņu suņi ,tie ir gan baseti, gan krāsainie amerikāņu kokerspanieli , austrumeiropas aitu suns. Sākot no 1982.g visiem mūsu audzētajiem kucēniem tika likts prievārds – VENDI. Bet noslēpumainās austrumu pērles – AFGĀŅU KURTI mūsu ģimenes sirdis iekaroja 1989.gadā, tā ir mūsu domino krāsas meitene – BIS BARSELONA edem del KRISS. Pēc tam sekoja melni lāsumotā IVETTA LUSTELLA un sievišķīgi elegantā  AMARIKA PATRI ELORAK (CHANDHARAS TEEKAY DAVINDAR X ICEBREAKER PATRI)

Pateicoties šķirnes entuziastu  Maijas un Mārtiņa Karolu atbalstam, un izmantojot viņu ievestos suņus no Kanādas,  mums izdevies saglabāt un uzlabot mūsu audzētavā  brīnišķīgas afgāņu kurta līnijas. Un protams jaukajiem kucēnu īpašniekiem  par viņu rūpēm un mīlestību, kuri palīdz izaudzēt perspektīvus, daudzu ekspertu augstu novērtētus  VENDIMAR  pēcnācējus.  Mūsu audzētava ir īpaša, jo vienīgie, esam saglabājuši un strādājam ar  Latvijā, pirmo ievesto afgāņu kurtu līnijām (mūsu afgāņi ir šo suņu tiešie pēcnācēji).

Tas deva stimulu mums 2006.g.reģistrēt LKF,FCI afgāņu kurtu audzētavu :

-   V E N D I M A R -

Mūsu audzētavas nosaukuma atšifrējums:

VENVentspils

DI-Diāna

Mar -par godu mūsu Marei (AMARIKA Patri Elorak).

…………………………………………………………………………………………………………………………………………..

2003.g. no pārojuma ( Olaf Du Menuel Galopin X AMARIKA PATRI ELORAK), mūsu saimei pievienojās vēl divas afgāņu māsiņas HILLARI SEE PEARL VENDI -‘’Sise’’ un HIZER SPARKLING VINE VENDI -‘’Zita’’. Šī metiena kucēni ir ceturtajā paaudzē mūsu audzētie afgāņi !!!

2007.gadā , mēs sagaidījām jau savu piekto afgāņu paaudzi no pārojuma Zviedrijā ( BOXADAN NEVER ENDING STORM X HIZER SPARKLING VINE VENDI), mūsu afgāņu ģimenei pievienojās mazā VENDI MAR AMBER FLYING ANGEL -’’Mona’’.

Par savējo, mēs saucam arī Jolantu Kuzņecovu. 2003.gadā no mūsu mājām pie Jolantas devās HELLI SEE KISS VENDI -’’Vendija’’.2007.gadā  Vendijai  pievienojās VENDI MAR ANNIKA AMBER LADY -‘’Nika’’un no Norvēģijas atceļoja T-HIRTEEN MILE GOOD BYE – ‘’Patriks’’.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………

2009.gadā Vendijai  no pārojuma ar WAITING ON A SUNNY DAY, Jolantas afgāņu ģimenei pievienojās blondā LITTLE WHITE LIES VEDIMAR VENDI – ‘’Londa’’. Mēs esam ļoti priecīgi, jo no šī metiena uz mūsu audzētavu, kā līdzīpašuma kucēns, atbrauca LIGHT MY FIRE VENDIMAR VENDI -‘’Lexa’’. Lexa dzīvo brīnišķīgā, afgāņu mīlošo  Bērziņu ģimenē.

2011 gada 16.oktobrī, audzētavā ‘’VENDIMAR ‘’pasaulē nāca, mūsu ilgi izlolotais metiens ”DREAM” ( BE A DREAM A TOUCH OF FREEDOM(J.J.)  X VENDI MAR AMBER FLYING ANGEL(MONA).No šī pārojuma Vācijā MONA davāja mums 4 burvīgus kucēnus (trīs brašus afgāņu suņu puikas un vienu burvīgu afgāņu meiteni ) .

Tīģerainais skaistulis VENDI MAR DREAM LOVER -”Teo”, dzīvo Rīgā,Ginta Zarāna ģimenē. Teo īpašnieki, ir katra audzētāja lielākais sapnis un ieguvums!

Saulainais VENDIMAR DREAMS YOU CAN TOUCH - ”Borgo”dzīvo Lietuvā (Kauņā).Borgo saimniece Gintare Grajauskaite ir profesionāla hendlere un pie viņas jau dzīvo mūsu mazmeitiņa EDEN HONEY BEE SILVERSTONE VENDI.

Saulainais pārītis VENDI MAR DADDY’S SON-”Jey” un VENDI MAR DREAM F’FREEDOM -”Petra” dzīvo mūsu ģimenē –audzētavā VENDIMAR . Pirmo reizi esam sev atstājuši suņu puiku, jo tēva fantastiskais raksturs, temperaments un saulainā attieksme ir tieši tas, ar ko mūsu sirdis iekaroja  BE A DREAM A TOUCH OF FREEDOM un dēls  Jey ļoti līdzinās viņam! Bet skaistule Petra, ir mūsu lielākais dārgums, un viņa to apzinās pilnā mērā J

DREAM” metiens, jau no saviem pirmajiem soļiem ir guvis atzinību ekspertu un šķirnes cienītāju vidū.Tā ir lielākā balva audzētājam.

2013.gadā no mazmeitiņas EDEN HONEY BEE SILVERSTONE VENDI (Bleira) uz Latviju ,Liepāju pie Aijas Ķirses,atbrauca melni lāsumotais PATETIKA ARGO BLESSEDANGELO G-VENDI(Argo).Esam ieguvuši vēl vienu labu un aizrautīgu īpašnieku.

Paldies Jolantai  un Gintarei, ka Vendijas un Bleiras kucēni tālāk nes” Vendi Mar” vārdu.Tāpēc mūsu mājas lapā varat iepazīties ar visiem mūsu ”vendimariešiem”. Mēs viņus atbalstam, reklamējam, priecājamies par viņu panākumiem un arī nedarbiem.Īpašu paldies  vēlamies pateikt  Mārim un Arinai par atrašanos īstajā laikā, īstajā vietā. Lidai un Karolu ģimenei par labiem padomiem un profesionālu atbalstu kā arī šķirnes pazinējiem – ekspertiem, kuru vērtējums bija stiprākais grūdiens turpināt iesākto darbu, personīgi Espenam Engham !

Vislielākais paldies mūsu hendleru meitenēm-ADELEI,MONTAI,KATRĪNAI-par profesionalitāti un mīlestību,ko veltat mūsu suņiem.Jūsu darbs ringā,palīdz vēl labāk ieraudzīt un iepzīt mūsu afgāņus.!!!!

Gribam pateikt lielu paldies visiem šķirnes mīļotājiem, afgānistiem par uzticību šiem brīnišķīgajiem , noslēpumainajiem, ar neizstāstāmo grāciju apveltītajiem suņiem (varbūt arī reizēm ar radziņiem) – AFGĀŅU KURTIEM.

Tomēr lielākā pateicība – visiem tagadējiem un nākamajiem mūsu kucēnu īpašniekiem, paldies par to, ka Jūs  esiet, ka Jūs mums ticiet!

Mēs esam uz pareizā viļņa !!!

LKF FCI